ul. Dietla 99, Kraków

tel.: +48 514 808 293

inSPA – Massage&Beauty

Spraw sobie relaks niebanalny, niezwykły, niecodzienny! Wybierz specjalnie przygotowane przez nas zabiegi na wyjątkowe okazje pojawiające się w Twoim życiu.

Lomi lomi na ciepłym maśle shea

Przeżyj nowe doświadczenie! Hawajskie taneczne ruchy masażystki, długie, pewne, skoncentrowane absolutnie na całym Twoim ciele ruchy w towarzystwie naturalnego masła shea (można wybrać jego zapach). Hawajska relaksacyjna, kojąca muzyka, naturalne masło i ruchy indywidualnie dobrane do potrzeb Twojego organizmu! To zupełnie nowe doznanie dotyku, masażu i relaksu jakie kiedykolwiek poczujesz.

MASAŻ

Liftingujący twarz

Bez botoksu, bez skalpela, bez dodatkowych maszyn! Sama natura!
Wykorzystaj moc i możliwości jakie daje Ci Twój własny organizm. Odpowiednio dobranymi ruchami opracujemy głebokie warstwy skóry twarzy, szyi, dekoltu aby pobudzić, rozluźnić i wzmocnić struktury, które właściwie uruchomione wygładzą, ujędrnią i utrzymają prawidłowe napięcie skóry. Spodobasz się sobie! Spodobasz się innym! Zachwycaj urodą, radością i pewnością siebie.

REFLEKSOLOGIA

Stóp i dłoni

Nasze ciało posiada wiele wyjątkowych punktów które odpowiadają częściom ciała i narządów wewnętrznych. Stymulujemy dany punkt na stopie czy dłoniach odprężając w ten sposób narządy wewnętrzne czy mózg, do których pozornie nie mamy dostępu. Przez tak wykonany zabieg czujemy się lekko, radośnie i schodzi z nas „ciśnienie” towarzyszące nam każdego dnia. Dokładne opracowanie punktów na stopach i dłoniach człowieka, powodują przyspieszenie procesów samoleczenia organizmu, przywróceniu równowagi energetycznej oraz wpływa pozytywnie na Twój stan emocjonalny.

A to tylko kilka z naszych propozycji. Każdy zabieg może się odbywać dla dwóch lub 3 osób w tym samym czasie. Po więcej zapraszamy na www.inspa.com.pl
rezerwacja +48 514 808 293